KULLANICI SÖZLEŞMESİ


1-AlanyaTelefonRehberi.com bir Firma tanıtım ve rehber portalıdır .
2- AlanyaTelefonRehberi.com istediği firmanın üyeliğini onaylamak veya iptal etmekte serbesttir.
3- AlanyaTelefonRehberi.com sitesinin amacı tanıtım ve pazarlamadır. Site aracılığı ile yapılan alışverişlerin tüm risk ve sorumluluğu üye firmalara aittir. AlanyaTelefonRehberi.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
4-Tüm üyeler Ticaret ve İnternet yasalarındaki ilgili maddelere göre kendilerine ayrılan bölümleri kullanacaklardır. Yasalara aykırı veya genel toplum kurallarına ve ahlak kurallarına aykırı kullanımlar tamamen üyenin sorumluluğundadır. Bu tip uygulamalarda AlanyaTelefonRehberi.com ücretli veya ücretsiz üyelikleri derhal bilgi vermeden kaldırma hakkına sahiptir.
5- AlanyaTelefonRehberi.com sitesi bir paylaşım portalıdır. Burada sergilenen tüm ilan ve ürünlerin paylaşılmasından ve kopyalanmasından doğacak hiçbir haktan AlanyaTelefonRehberi.com sorumlu değil, üyeler sorumludur.
6- AlanyaTelefonRehberi.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
7- AlanyaTelefonRehberi.com herkesin ilan verebileceği, internet ortamındaki herkesin yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden AlanyaTelefonRehberi.com hiçbir sorumluluk yüklenemez.
8- AlanyaTelefonRehberi.com müşterinin onayı olmadan AlanyaTelefonRehberi.com bünyesinde, müşteriye yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunmasını, AlanyaTelefonRehberi.com bünyesinde bulunan müşteri bilgilerini kullanarak gerçekleştirilmesini destekleyebilir ya da bu faaliyetleri bizzat yürütebilir, zaten bu sitenin amacı firmalara kolay erişim ve reklamdır.
9- AlanyaTelefonRehberi.com de yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan www.AlanyaTelefonRehberi.com sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.
10- AlanyaTelefonRehberi.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.
11-Üye, AlanyaTelefonRehberi.com nin sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak kişilere, kurumlara veya AlanyaTelefonRehberi.com ye hakaret içerecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanamaz.
12- AlanyaTelefonRehberi.com de yayınlanan dökümanların sorumluluğu sadece dökümanı yazan üyeye aittir. AlanyaTelefonRehberi.com üyelerin eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ Üyenin yolladığı başkasına ait dökümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk üyenindir.Üye tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin, üye tarafından hazırlandığını varsayar ve üyenin yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez.
13-Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen üyenin kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilerden gelen yasal izin doğrultusunda iletilir.
14-İsim hakkı ve marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.
15- AlanyaTelefonRehberi.com sistemin bakım ve onarım çalışması nedeni ile geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir.
16- AlanyaTelefonRehberi.com ye gönderilen dökümanın veya üyelik kabülünün yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili www.AlanyaTelefonRehberi.com duir.
17- AlanyaTelefonRehberi.com fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar.
18-Üyelikteki tüm bilgiler üyeler tarafından yönetilir.Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kaybolması veya eldeğiştirmesi yoluyla oluşabilecek problemlerden AlanyaTelefonRehberi.com sorumlu değildir.
19-Bu sözleşme ile verilen hizmetlerin her türlü şekli AlanyaTelefonRehberi.com'a aittir. Dilediği zaman dilediği değişikliği yapabilir.
20-Üye, AlanyaTelefonRehberi.com ye kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadir.