HAKKIMIZDA


TURUNCU MEDYA,
2004 yılında BY PHOTO MEDYA adıyla, Kerim COŞKUN tarafından kurulmuştur. Daha iyi hizmet vermek için, 2009 tarihinde isim ve yapı değişikliği yapmıştır. Ajansımız aşağıdaki detayları bulunan faaliyetleri yapmaktadır.
TANITIM CD'Sİ:
Alanya Guide Cd: 2004 yılında faaliyet hayatına başlayan Ajansımız, 3 yıllık çalışma sonucunda Alanya'nın ilk tanıtım cd si olan Alanya Guide Cd'sini 4 dil olarak hazırlayıp kullanımı sunmuştur. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde hazırlanan CD yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. 2007 yılından beri, şehrin değişik noktalarında satılmaktadır.

ALANYA GUIDE (İNGİLİZCE):
www.alanyaguide.com
2007 yılı sonunda yayınlanmaya başlanan rehberimiz, Alanya ve çevre beldelerdeki belediyeler ve turizm örgütleri ile birlikte hazırlanmaktadır. Yıllık 6 yayın olarak hazırlanmaktadır. Yaz döneminde (Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim) aylık olarak yayınlanmaktadır. Şehrimize gelen konukların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, her baskısı 5.000 adet olan rehberimiz; şehrin çeşitli noktalarında (750 nokta) dağıtılmaktadır. Şehre gelen turistlerin sadece otel içersinde değil, Alanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanmaları göz önünde tutularak hazırlanmıştır.

ALIŞVERİŞ REHBERİ (İNSÖRT):
www.alisveris.cc
Kasım 2008 tarihinde yayınlanmaya başlanan rehberimizin amacı, büyük alışveriş merkezlerinin pazarlama için kullandıkları yöntemlerin en etkilisi olan insört (katalog) sisteminin tüm şehir için uygulanmış halidir. Yılda 12 sayı olarak, 5.000 adet basılarak ÜCRETSİZ olarak dağıtılmaktadır. Üye olanlara verilen kartlarla onlarca firmadan indirimli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

EVLİLİK REHBERİ:
www.evlilikrehberi.com.tr
Alanya’da her yıl ikibinden fazla düğün yapılmaktadır. Bir çok insanın hayatında bir kez yaşadığı bu mutlu olayında, 40 dan fazla sektörden, yüzlerce firmayla görüşmeleri gerekmektedir. Hazırlık aşamasındaki çiftlere yardımcı olmak amacıyla 3 ayda bir yayın olarak hazırlanan dergimiz ÜCRETSİZ dağıtılmaktadır.

İNTERNET HİZMETLERİ:
2010 yılı itibariyle, 6 internet sitemizle hizmetinizdeyiz. Her yıl ziyaret ettiğimiz ve bilgilerini güncellediğimiz firma bilgileri ile esnaflara katkı sağlamak amacıyla www.alanyatelefonrehberi.com internet sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

DİĞER SİTELERİMİZ:
www.AlanyaGuide.com, www.AlisVeris.cc, www.EvlilikRehberi.com.tr, www.alanyalife.com, www.AlanyaOtelRehberi.com

AJANS FAALİYETLERİ:
Her türlü ajans hizmetini kurumsal olarak sunmaktayız.

REFERANSLAR/DERGİLER:
Alanya Guide (İngilizce Rehber) AlışVeriş Rehberi Evlilik Rehberi

KİTAPLAR
Dünden Bu Güne Turizm ve Sanat Şenliği

TANITIM CD’Sİ
Alanya Guide Cd